Hakkımızda Çelik otomotiv Ticaret

Firmamız 1978 yılında Ankara'nın Beypazarı İlçesinde kurulduğu günden bugüne oto yedek parça alım satım işiyle ilgilenmektedir. Japon ve Kore menşeili araçların oto yedek parça satışı alanında faaliyet göstermektedir.
 
Çelik Otomotiv Ticaret'te aracınızın modeline uygun oto yedek parçaları, orjinal yedek parçaları, yan sanayi yedek parçaları seçeneklerini en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

ISUZU, MITSUBISHI, HYUNDAI, KIA, NISSAN, MAZDA, TOYOTA, HONDA, SUZUKI, VOLKSWAGEN, PEUGEOT, CITROEN, OPEL, CHEVROLET, FORD VB. gibi araç marka ve modellerinin tüm orjinal yedek parça ve yan sanayi yedek parçalarını fiyat/performans kriterine göre rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

1978 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen, Çelik Otomotiv Ticaret, bugün Türkiye'nin en kaliteli ve en güvenilir online yedek parça satış platformu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Otomobil, Kamyon, Kamyonet, Pickup vb. yedek parçaları konusundaki 42 yıllık tecrübemizi, bilgi birikimimizi ve deneyimimizi sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Firmamız, yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin şirketlerinden biri olmaya adaydır. Müşteri odaklı anlayışı, profesyonellik ve güvenilirlik ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermekteyiz.